Przejdź do treści
Szukaj programów... PobierzPobierz zApp StoreDostępne wGoogle Play
Selgros Cash & Carry logo

Selgros Cash & Carry

Hurtownia cash & carry z 20 halami; sklep Selgros24.pl zamknięto 31 marca 2026, a punkty Programu Premia to tylko marginalny bonus.

Koszt
Bezpłatnie
Karta
Fizyczna + wirtualna w aplikacji
Liczba hal
20 w Polsce

Selgros Cash & Carry: krótki przeglądStan na październik 20264 min czytania

W tym poradniku
  1. Co to jest Selgros Cash & Carry?
  2. Czy Selgros Cash & Carry się opłaca?
  3. Jak działa Selgros Cash & Carry?
  4. Selgros Cash & Carry: jak wycisnąć maksimum
  5. Selgros Cash & Carry: jak korzystać z korzyści
  6. Selgros Cash & Carry: na co uważać
  7. Kiedy Selgros Cash & Carry się nie opłaca
  8. Selgros Cash & Carry: wskazówki dla zaawansowanych
  9. Selgros Cash & Carry: krótki przegląd

Selgros Cash & Carry w skrócie:

  • Koszt Bezpłatnie
  • System Kupony rabatowe w aplikacji + gazetka promocyjna co 2 tygodnie
  • Efektywne oszczędności 5–15% na produktach objętych kuponami; 0–5% na pozostałych (zależy od gazetki)
  • Karta Fizyczna + wirtualna w aplikacji
  • Liczba hal 20 w Polsce

Zweryfikowano: październik 2026 — na podstawie oficjalnych warunków programu

Co to jest Selgros Cash & Carry?

Selgros to sieć hurtowni samoobsługowych (cash & carry) z 20 halami w Polsce — żeby wejść i robić zakupy, potrzebujesz darmowej Karty Klienta. Karta daje dostęp do cen hurtowych, spersonalizowanych kuponów w aplikacji i promocji z gazetki co dwa tygodnie. Nie jest to klasyczny program punktowy — oszczędności wynikają z kuponów i cen promocyjnych. Realistycznie przy regularnych zakupach możesz zaoszczędzić od kilkudziesięciu do kilkuset złotych rocznie.


Czy Selgros Cash & Carry się opłaca?

Bez wysiłku: Robisz zakupy za 600 zł/miesiąc, korzystasz tylko z cen z gazetki → oszczędność 100–200 zł/rok
Z 3 zasadami: Aktywujesz kupony w aplikacji, planujesz zakupy pod gazetkę, kupujesz hurtowo to, co się opłaca → realistycznie 300–500 zł/rok

Co się ostatnio zmieniło: 31 marca 2026 zamknięto sklep internetowy Selgros24.pl po 13 latach działania — Selgros koncentruje się teraz na halach stacjonarnych i koncepcie Selgros 2.0 łączącym hurtownię z hipermarketem dla klientów indywidualnych.


Jak działa Selgros Cash & Carry?

Gdzie działa: 20 hal Selgros w największych polskich miastach. Sklep internetowy Selgros24.pl został zamknięty 31 marca 2026 — zakupy robisz wyłącznie stacjonarnie.

Co zyskujesz: Dostęp do cen hurtowych, kuponów rabatowych w aplikacji (10–50% na wybrane produkty) i dwutygodniowych promocji z gazetki. Na niektórych produktach oznaczonych czerwonym symbolem zbierasz punkty w Programie Premia — ale to marginalny bonus, nie główna korzyść.

Jak odzyskujesz oszczędności: Kupony obniżają cenę od razu przy kasie. Punkty z Programu Premia wymienisz na nagrody z katalogu lub bony zakupowe — nie na gotówkę.

Ile to kosztuje: Nic. Karta jest bezpłatna, bez opłat za wydanie czy wymianę.

Jak się zapisać: Zarejestruj się na selgros.pl jako klient indywidualny — od razu dostaniesz wirtualną kartę. Plastikową kartę dostaniesz pocztą lub w Dziale Obsługi Klienta w dowolnej hali. Możesz zeskanować swoją kartę do SuperCards za pomocą zrzutu ekranu.

Dodatkowe korzyści: Posiadacze kart Złotych i Srebrnych (Top Klient) mają dostęp do rabatów u ponad 100 partnerów zewnętrznych — od hoteli po warsztaty samochodowe. Próg kwalifikacji na Złotą/Srebrną kartę nie jest publicznie dostępny i zależy od wolumenu zakupów.

Warto wiedzieć: Na etykietach w hali zobaczysz ceny netto i brutto — jako klient indywidualny płacisz brutto. W aplikacji możesz przełączyć widok cen. Żeby wejść do hali, musisz mieć kartę — jeśli ją zapomnisz, w Dziale Obsługi Klienta dostaniesz kartę jednorazową.


Selgros Cash & Carry: jak wycisnąć maksimum

1. Aktywuj kupony w aplikacji przed każdymi zakupami

Wejdź do swojego konta Selgros, przejdź do sekcji kuponów i aktywuj wszystko, co pasuje do twoich zakupów. Przy kasie pokaż kartę klienta oraz kod kreskowy aktywowanego kuponu, który wyświetla aplikacja Selgros — sam kod karty nie wystarczy, rabat nalicza się dopiero po zeskanowaniu kuponu. To tu leży prawdziwa oszczędność: kupony dają od 10% do 50% zniżki na konkretne produkty. Zajmuje 2 minuty przed wyjściem z domu, a nieaktywowany kupon po prostu przepada — żadnych minusów.

2. Planuj większe zakupy pod gazetkę

Nowa gazetka promocyjna pojawia się co dwa tygodnie w czwartek. Oprócz tego są promocje weekendowe i oferty tylko w aplikacji. Jeśli planujesz większy zakup (chemia, kawa, konserwy, papier), sprawdź gazetkę na selgros.pl i zaplanuj wizytę na początek cyklu, kiedy towar promocyjny jeszcze jest na półkach.

3. Kupuj hurtowo to, co się nie psuje

Selgros ma przewagę cenową w dużych opakowaniach: konserwy, makarony, ryż, kasze, przyprawy, kawa, herbata, słodycze, środki czystości. Przy większych ilościach cena za jednostkę spada wyraźnie poniżej poziomu supermarketów. Wykorzystaj skaner cen w aplikacji, żeby porównać — jeśli różnica jest niewielka, nie warto jechać specjalnie.


Selgros Cash & Carry: jak korzystać z korzyści

Kupony w aplikacji — 10–50% zniżki na konkretne produkty, naliczane od razu przy kasie. Najskuteczniejszy sposób oszczędzania w Selgros.

Ceny z gazetki promocyjnej — dwutygodniowe promocje na szeroki asortyment. Solidne rabaty, ale trzeba pilnować terminów.

Jest sposób, żeby wycisnąć z kuponów i gazetki jeszcze więcej — szczegóły w sekcji dla zaawansowanych poniżej.

Nagrody z katalogu Programu Premia — niektóre produkty z katalogu kupisz taniej w zwykłym sklepie. Bony zakupowe to lepsza opcja niż nagrody rzeczowe.


Selgros Cash & Carry: na co uważać

  • Selgros NIE jest automatycznie tańszy od supermarketu. Porównania koszyków zakupowych pokazują, że Auchan czy Makro bywają tańsze. Wartość Selgros tkwi w kupowaniu hurtowo i korzystaniu z kuponów — nie w codziennych zakupach spożywczych.
  • Karta jest imienna — nie wolno jej pożyczać. Każda dorosła osoba w gospodarstwie domowym powinna wyrobić własną kartę (bezpłatną). Dodaj swoją kartę do SuperCards, żeby mieć ją zawsze pod ręką.
  • Bez karty nie wejdziesz do hali. Jeśli zapomnisz, w Dziale Obsługi Klienta dostaniesz kartę jednorazową — ale to dodatkowa strata czasu.
  • Godziny otwarcia różnią się między halami. Większość otwiera o 6:00 w tygodniu i o 8:00 w niedzielę — sprawdź na selgros.pl.

Kiedy Selgros Cash & Carry się nie opłaca

  • Na codzienne zakupy spożywcze — przy typowym koszyku tygodniowym dyskont (Biedronka, Lidl) lub Auchan będą tańsze. Selgros opłaca się przy większych, planowanych zakupach.
  • Gdy najbliższa hala jest daleko — 20 hal w Polsce to niewiele. Jeśli musisz jechać pół godziny, koszty dojazdu zjedzą oszczędności.
  • Przy zakupach poniżej 200 zł/miesiąc — oszczędności z kuponów będą marginalne.

Selgros Cash & Carry: wskazówki dla zaawansowanych

Ekskluzywnie w SuperCards — pobierz za darmo

Te strategie dla zaawansowanych są dostępne wyłącznie w bezpłatnej aplikacji SuperCards.


Selgros Cash & Carry: krótki przegląd

KosztBezpłatnie
SystemKupony rabatowe w aplikacji + gazetka promocyjna co 2 tygodnie
Efektywne oszczędności5–15% na produktach objętych kuponami; 0–5% na pozostałych (zależy od gazetki)
KartaFizyczna + wirtualna w aplikacji
Liczba hal20 w Polsce
Strona internetowaselgros.pl

Stan na październik 2026

Inne programy w Polsce

Wszystkie karty w jednej aplikacji

Dodaj swoje karty lojalnościowe do SuperCards i nigdy nie zapomnij zeskanować.

Kod QR: download.supercardsapp.com

Zeskanuj, aby pobrać natychmiastdownload.supercardsapp.com