Przejdź do treści
Szukaj programów... PobierzPobierz zApp StoreDostępne wGoogle Play
Klub CCC (MODIVOclub) logo

Klub CCC (MODIVOclub)

Od wiosny 2025 jeden program dla CCC, eobuwie, HalfPrice i MODIVO; darmowy wariant daje ceny klubowe, a GOLD zwrot 10%.

Koszt
Bezpłatny (GOLD: 59,99 zł/rok)
System
Zwrot 10% (GOLD) / ekskluzywne ceny (darmowy)

Klub CCC (MODIVOclub): krótki przeglądStan na październik 20266 min czytania

W tym poradniku
  1. Co to jest Klub CCC (MODIVOclub)?
  2. Czy Klub CCC (MODIVOclub) się opłaca?
  3. Jak działa Klub CCC (MODIVOclub)?
  4. Klub CCC (MODIVOclub): jak wycisnąć maksimum
  5. Klub CCC (MODIVOclub): jak korzystać ze zniżek
  6. Klub CCC (MODIVOclub): na co uważać
  7. Kiedy Klub CCC (MODIVOclub) się nie opłaca
  8. Klub CCC (MODIVOclub): wskazówki dla zaawansowanych
  9. Klub CCC (MODIVOclub): krótki przegląd

Klub CCC (MODIVOclub) w skrócie:

  • Koszt Bezpłatny (GOLD: 59,99 zł/rok)
  • System Zwrot 10% (GOLD) / ekskluzywne ceny (darmowy)
  • Efektywna oszczędność 0% bezpośredniego zwrotu (darmowy) / 10% zwrotu (GOLD, minus opłata)
  • Zwrot wygasa 90 dni po końcu GOLD (umowy od 23 grudnia 2025); starsze: 12 miesięcy, przedłużenie na wniosek
  • Najlepsza oszczędność GOLD + wyprzedaż + kod rabatowy

Zweryfikowano: październik 2026 — na podstawie oficjalnych warunków programu

Co to jest Klub CCC (MODIVOclub)?

Klub CCC to darmowy program lojalnościowy największej polskiej sieci obuwniczej — teraz pod szyldem MODIVOclub. Rejestrujesz się bezpłatnie, dostajesz dostęp do ekskluzywnych cen i dłuższego okna zwrotów. Podstawowy wariant nie daje zwrotu pieniędzy, ale za 59,99 zł rocznie (MODIVOclub GOLD) otrzymujesz 10% zwrotu z każdych zakupów w CCC, eobuwie, HalfPrice i MODIVO. Przy regularnych zakupach obuwia to jeden z lepszych programów lojalnościowych na polskim rynku.


Czy Klub CCC (MODIVOclub) się opłaca?

Bez wysiłku: Kupujesz 2–3 pary butów rocznie za łącznie ~800 zł → z darmowym klubem dostajesz wcześniejszy dostęp do wyprzedaży i okazjonalne kody rabatowe → oszczędność 20–50 zł/rok
Z 3 ruchami poniżej: Świadomie korzystasz z cen klubowych i optymalnych zwrotów → realistycznie 50–100 zł/rok bez dodatkowych opłat

Co się zmieniło ostatnio: Wiosną 2025 Klub CCC został zastąpiony przez MODIVOclub — jeden program na CCC, eobuwie, HalfPrice i MODIVO. Stare statusy (Standard/Silver/Gold) zniknęły. Od grudnia 2025 zwrot z nowo wykupionego GOLD wydasz w trakcie subskrypcji i do 90 dni po jej zakończeniu (na wniosek o 14 dni dłużej). Od stycznia 2026 koszt zwrotu kurierskiego wzrósł do 9,90 zł. Zwroty stacjonarne za zakupy w sklepie są realizowane jako karta podarunkowa, nie gotówka.


Jak działa Klub CCC (MODIVOclub)?

Gdzie działa: CCC (sklepy stacjonarne i ccc.eu), eobuwie, MODIVO, HalfPrice, Worldbox, Boardriders/Quiksilver

Co zyskujesz: Darmowy klub daje ekskluzywne ceny (MODIVOclub DEALS, do -50%) i 30 dni na zwrot zamiast 14. MODIVOclub GOLD (59,99 zł/rok) dodaje 10% zwrotu ze wszystkich zakupów w sieci.

Jak odzyskujesz pieniądze: Zwrot środków trafia na wirtualną kartę podarunkową — wydajesz go przy kolejnych zakupach w dowolnym sklepie sieci. 1 zł zwrotu = 1 zł do wydania.

Co to kosztuje: Darmowy wariant — 0 zł. MODIVOclub GOLD — 59,99 zł/rok (nie przedłuża się automatycznie).

Rejestracja: Na stronie ccc.eu — podajesz numer telefonu i e-mail, potwierdzasz. Gotowe w 2 minuty. Można też w sklepie stacjonarnym. Możesz zeskanować swoją kartę do SuperCards za pomocą zrzutu ekranu.

Dodatkowe korzyści: Zniżki u partnerów (Costa Coffee -40% na kawy, Media Expert), wcześniejszy dostęp do wyprzedaży, 30-dniowe okno zwrotów.

Warto wiedzieć: Zwrot środków z zakupów online pojawia się jako „środki oczekujące” i aktywuje się dopiero po 30 dniach (okno zwrotu). W sklepie stacjonarnym — od razu. Gdy płacisz zgromadzonym zwrotem, kolejne 10% nalicza się tylko od kwoty zapłaconej innymi środkami.


Klub CCC (MODIVOclub): jak wycisnąć maksimum

1. Wykorzystaj ceny klubowe zanim sięgniesz po pełną cenę

Po zalogowaniu na ccc.eu zobaczysz ceny „tylko dla Klubowiczów” na wybranych produktach — bywają o 20–50% niższe od standardowych. To nie wymaga GOLD, wystarczy darmowy klub. Zanim zapłacisz pełną cenę, sprawdź w 10 sekund, czy produkt nie ma ceny klubowej. Przy okazji: numer karty klubowej możesz szybko skopiować prosto z SuperCards, żeby podać go przy zakupach online.

2. Odbieraj w sklepie — oszczędzasz 9,90 zł za każdą przesyłkę

Odbiór w sklepie CCC jest zawsze bezpłatny, niezależnie od wartości zamówienia. Przy kurierze lub paczkomacie zapłacisz za dostawę, a jeśli zdecydujesz się na zwrot — kolejne 9,90 zł potrącone z refundacji. Przy 3–4 zamówieniach rocznie to 30–40 zł oszczędności, których nie musisz nawet zauważyć.

3. Łącz kody rabatowe z wyprzedażami — nie wykluczają się

CCC regularnie wysyła klubowiczom kody rabatowe (10–20 zł zniżki, -40% na akcesoria). Te kody działają także na produkty już przecenione. Buty z wyprzedaży za 150 zł zamiast 300 zł + kod -20 zł = 130 zł. Wielu klientów nie wie, że kody można łączyć z cenami wyprzedażowymi. Sprawdzaj kody w zakładce „Promocje” na ccc.eu przed każdym większym zakupem.


Klub CCC (MODIVOclub): jak korzystać ze zniżek

Ekskluzywne ceny klubowe (DEALS) — rabaty do -50% na wybrane produkty, dostępne dla wszystkich klubowiczów (też darmowych). Najlepsza wartość bez dodatkowych kosztów.

Zwrot 10% na kartę (MODIVOclub GOLD) — 1 zł = 1 zł, działa w CCC, eobuwie, HalfPrice, MODIVO. Wymaga płatnej subskrypcji (59,99 zł/rok).

Jest sposób, żeby z 10% zwrotu wycisnąć jeszcze więcej — zobacz sekcję Porady dla zaawansowanych.

Karta podarunkowa ze zwrotu stacjonarnego — przy zwrocie w sklepie nie dostaniesz gotówki, tylko kartę podarunkową. Jeśli nie planujesz kolejnych zakupów w CCC, to zamrożone pieniądze.


Klub CCC (MODIVOclub): na co uważać

  • Zwroty stacjonarne = karta podarunkowa, nie gotówka. Od października 2024 CCC oddaje pieniądze za zwroty w sklepie jako kartę podarunkową MODIVO. Zwroty online w ciągu 14 dni wracają na konto — ale z potrąceniem 9,90 zł za przesyłkę.
  • Zwrot z GOLD ma ograniczony termin. Przy GOLD wykupionym od 23 grudnia 2025 r. środki z wirtualnej karty wydasz tylko w trakcie subskrypcji i do 90 dni po jej zakończeniu (na wniosek — jeszcze dodatkowe 14 dni). Przy starszych umowach karta jest ważna 12 miesięcy od wydania; jeśli zostało na niej saldo, na wniosek przedłużysz ją o kolejne 12 miesięcy.
  • GOLD nie przedłuża się automatycznie. Po 12 miesiącach musisz samodzielnie odnowić subskrypcję. Jeśli zapomnisz, tracisz naliczanie zwrotu. Termin wykorzystania już zebranych środków opisano w punkcie wyżej.
  • Nie zapomnij się zalogować. Zakupy online bez zalogowania na konto klubowe = brak zwrotu i cen klubowych. Zaloguj się na konto przed zakupami.

Kiedy Klub CCC (MODIVOclub) się nie opłaca

  • Jeśli kupujesz obuwie raz do roku: Darmowy klub z cenami DEALS wystarczy. MODIVOclub GOLD zwraca się dopiero przy 600+ zł/rok.
  • Gdy kupujesz wyłącznie online w porównywarce cenowej: Portale ze zwrotem środków oferują 2–5% za CCC bez opłaty rocznej. Przy małych kwotach to prostsze.
  • Jeśli nie kupujesz obuwia/mody regularnie: Program jest ograniczony do sieci MODIVO. Nie zarobisz zwrotu na jedzeniu, paliwie czy elektronice.

Klub CCC (MODIVOclub): wskazówki dla zaawansowanych

Ekskluzywnie w SuperCards — pobierz za darmo

Te strategie dla zaawansowanych są dostępne wyłącznie w bezpłatnej aplikacji SuperCards.


Klub CCC (MODIVOclub): krótki przegląd

KosztBezpłatny (GOLD: 59,99 zł/rok)
SystemZwrot 10% (GOLD) / ekskluzywne ceny (darmowy)
Efektywna oszczędność0% bezpośredniego zwrotu (darmowy) / 10% zwrotu (GOLD, minus opłata)
Zwrot wygasa90 dni po końcu GOLD (umowy od 23 grudnia 2025); starsze: 12 miesięcy, przedłużenie na wniosek
Najlepsza oszczędnośćGOLD + wyprzedaż + kod rabatowy
Stronaccc.eu

Stan na październik 2026

Inne programy w Polsce

Wszystkie karty w jednej aplikacji

Dodaj swoje karty lojalnościowe do SuperCards i nigdy nie zapomnij zeskanować.

Kod QR: download.supercardsapp.com

Zeskanuj, aby pobrać natychmiastdownload.supercardsapp.com